fbpx

Lentynu sistema Elfa – geriausias pasirinkimas organizuojant jūsų namamus, garažą ir biurą

Siūlome platų aukštos kokybės ELFA laikymo sistemų pasirinkimą, kuris padės jums maksimaliai išnaudoti bet kokią erdvę, nesvarbu, ar tai būtų drabužių spinta, garažas, sandėliukas, biuro patalpa ar prieškambaris.

 

Kodėl Elfa yra geriausias pasirinkimas:

 

  • Aukšta kokybė: Sistemos gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų ir yra pritaikytos ilgam naudojimui.
  • Universalumas: Gali būti pritaikytos bet kokiai erdvei, bet kokiam poreikiui.
  • Greičiausias montavimas: Elfa sistemos yra lengvai montuojamos, todėl galėsite mėgautis nauja tvarkinga erdve čia ir dabar.
  • Nemokamas planavimas: Specialistai nemokamai padės jums suplanuoti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią laikymo sistemą.

Elfa Decor drabužinė spinta projektas

Drabužių spinta

 

Elfa drabužių spintos sistemos padės jums maksimaliai išnaudoti savo drabužių spintos erdvę ir laikyti drabužius tvarkingai. Galite rinktis iš įvairių lentynų, pakabų, stalčių ir kitų priedų, kad susikurtumėte savo svajonių drabužinę.

Garažas

Elfa garažo sistemos padės jums sutvarkyti visus savo įrankius, sporto inventorių ir kitus daiktus garaže. Galite rinktis iš įvairių lentynų, kablių, laikiklių ir kitų priedų, kad visi jūsų garaže esantys daiktai būtų tvarkingai laikomi ir lengvai pasiekiami.

Elfa garažo lentynos projektas
Elfa garažo lentynu projektas

Sandėliukas

Elfa sandėliuko sistemos padės jums sutvarkyti visus savo turimus daiktus sandėliuke ir maksimaliai išnaudoti šią erdvę. Galite rinktis iš įvairių lentynų, stalčių, dėžių ir kitų priedų, kad visi jūsų daiktai sandeliuke būtų patogiai pasiekiami ir organizuoti.

Biuro patalpa

Elfa biuro sistemos padės jums sutvarkyti visus savo dokumentus, dokumentų segtuvus, raštinės reikmenis bei kitas darbui reikalingas priemones biuro patalpose. Galite rinktis iš įvairiausių lentynų, stalčių, spintelių ir kitų priedų, kad palaikytumėte savo darbo aplinką organizuotą ir tvarkingą.

Elfa biuras
Elfa prieškambaris

Prieškambaris

Elfa prieškambario sistemos padės jums sutvarkyti visus savo turimus drabužius, batus, rankines ir kitus prieškambario spintoje laikomus daiktus. Galite rinktis iš įvairių lentynų, kablių, laikiklių ir kitų priedų, kad patogiai pasiektumėte visus laikomus drabužius bei daiktus prieškambario spintoje.

Elfa lentynų sistema - geriausias pasirinkimas organizuotiems ir stilingiems namams, garažui ir biurui!

Kilus klausimams kviečiame susisiekti: